سبد
0 محصول
برای ارسال رایگان اکنون سفارش ثبت کنید.

ارسال گل تولد

انتخاب هدیه تولد همیشه میتواند مشکل باشد بخصوص زمانیکه میخواهید هدیه ای بیاد ماندنی ارسال کنید. وقتی شما مطمئن نیستید دریافت کننده هدیه به چه چیزی نیاز دارد انتخاب هدیه تولد بیش از پیش مشکل میشود. ارسال یک دسته گل معطر به کسی که دوستش دارید راه حل مناسبی برای این موضوع است."تولدت مبارک" همراه با رنگ و عطر گلها.اگر مطمئن نیستید کدام گل را انتخاب کنید بهتر است رنگ هایی را انتخاب کنید که میدانید مورد علاقه گیرنده هدیه است.

ما در ایرانفلورا انواع گل با رنگ بندی های متنوع را فراهم کرده ایم از رنگ های گرم و پرطراوت صورتی، قرمز و نارنجی تا رنگهای خنک تر آبی و ارغوانی. نقطه شروع بعدی در انتخاب گل هزینه میباشد – ما انواع گل برای بودجه های مختلف را قرار داده ایم که به شما کمک میکند تا با مناسب ترین هزینه یک هدیه تولد زیبا و بیادماندنی داشته باشید.

ارسال گل تولد بدون هزینه حمل و تحویل درب منزل

تمامی گلها بصورت تازه و با تراوت تهیه میشوند و بعد از سفارش، پرسنل حمل گل انتخابی شما را درب منزل تحویل خواهند داد. شما میتوانید علاوه بر ارسال گل، عکس هم ارسال کنید و نیز پیام شما بر روی کارت تبریک زیبا نوشته و درون پاکت همراه با گل ارسال می شود.

ثبت سفارش ارسال گل بصورت اینترنتی آسان و راحت میباشد. بعد از انتخاب گل مورد نظر بر روی دکمه خرید کلیک نمایید و در مرحله ثبت سفارش اطلاعات لازم را برای ارسال گل درج نمایید. در انتها برای تکمیل سفارش ارسال گل میتوانید بصورت اینترنتی هزینه گل را پرداخت نمایید (پرداخت از طریق درگاه های بانکی رسمی). درصورت نیاز به راهنمایی با تلفنهای ما تماس بگیرید. پرسنل ایرانفلورا در هر مرحله از رویه ارسال گل در کنار شما خواهند بود.

نظر مشتریان

با سلام وعرض خسته نباشید؛امیدوارم همینطور که شما بااینکار باعث شادی دل دیگران میشوید خدا دل شما را شاد کند. - پری