سبد
0 محصول
برای ارسال رایگان اکنون سفارش ثبت کنید.

گل عرض تبریک

گرچه دست دادن، در آغوش گرفتن و یا بر روی شانه زدن را نمیتوان ارسال کرد اما میتوان گلهای تازه و با معنی را برای تبریک ارسال کرد. زمانیکه فردی سزاوار آن است که به او تبریک بگویید چه برای یک ارتقای شغلی، فارغ التحصیل شدن یا دستاورد دیگر، گلهای عرض تبریک برای او بدان معنی است که شما تلاش های خستگی ناپذیر او را برای بهتر کردن زندگی خود و اطرافیان را بخوبی درک و تحسین میکنید.
مجموعه دسته گلها و سبدگل های تبریک به شما این امکان را میدهد تا بهترین گل ها را برای بیان خوشحالی خود از دستاورد طرف مقابل انتخاب کنید. یک دسته گل دوستانه و خودمانی برای یک دوست نزدیک یا یک عضو خانواده، و یا یک دسته گل گرم برای همکار یا کارفرما، مرور مجموعه گل های تبریک این امکان را برای شما فراهم میکند تا گل هایی را انتخاب کنید که برای موقعیت شما مناسب ترین باشد.

ارسال گل به ایران-تهران برای تبریک

ارسال گل بخاطر اهمیت یک دستاورد در زمانی که فردی ارتقای شغلی پیدا میکند یا در تحصیلات به رتبه قابل تقدیر میرسد. زمانیکه میخواهیم تبریک خودمان را بخاطر زحماتی که برای رسیدن به هدف متقبل شده بیان کنیم. این احساسات را با ارسال گل تبریک بیان کنیم.

ایرانیان خارج از کشور نیز که قصد ارسال گل به ایران را دارند میتوانند برای تبریک موفقیت های نزدیکان خود در ایران، سفارش ارسال گل ثبت نمایند. ارسال گل در تهران توسط پرسنل حمل ایرانفلورا انجام میشود و گل انتخابی شما درب منزل تحویل خواهد شد.

نظر مشتریان

سلام- خسته نباشید به نظر من دسته گل هرچقدر ساده تر باشه شیک تره تو مدلای شما اصلا" دسته گلای ساده نیست همشون بیش از حد تزیین دارن البته این مدلها هم لازمه که باشه ولی لطفا" مدلهای ساده و شیک هم به آرشیوتون اضافه کنید. - پ-ح