سبد
0 محصول
برای ارسال رایگان اکنون سفارش ثبت کنید.

ارسال سبدگل

سبدگل ها توسط گل آرایان خبره ما تزئین می شوند. تمامی گلهای بکار رفته در این سبدگل ها بصورت تازه تهیه می شود با اینکار گل ها با تراوت و تازگی چشم گیری به دست عزیزانتان می رسد. تحویل سبدگل در سطح شهر تهران رایگان است و ما سبدگل انتخابی شما را درب منزل تحویل خواهیم داد. با خرید اینترنتی سبدگل، سفارش شما توسط پرسنل تحویل با بهترین شرایط انجام می گیرد.

سفارش اینترنتی ارسال سبدگل

ثبت سفارش اینترنتی سبدگل بسیار ساده و راحت میباشد. شما همراه با ارسال گل میتوانید عکس نیز همراه با سفارش گل ارسال کنید و نیز پیام شما بر روی کارت تبریک نوشته خواهد شد و همراه گل ارسال میشود. شما با کلیک بر روی دکمه خرید به صفحه تکمیل سفارش هدایت میشوید که در آنجا اطلاعات لازم برای ارسال گل را درج خواهید نمود. درصورت نیاز به راهنمایی میتوانید با تلفنهای ما تماس بگیرید و ما شما را در ثبت سفارش ارسال گل یاری خواهیم نمود.

ایرانیان خارج از کشور نیز برای ارسال گل به ایران میتوانند بصورت اینترنتی سفارش ارسال گل خود را ثبت نمایند و عزیزان خود را در ایران خوشحال کنند.

نظر مشتریان

با سلام کارتون عالییه /موفق باشید من از سایتتون خیلی لذت بردم و چند تا از عکسهای گلها رو هم ذخیره کرده /بزودی بهتون سفارش میدم /امیدوارم که به موقع تحویل بدید چون مهمترین گزینه در خرید انلاین گله به نظر من !!! متشکرم - حسن